TR | EN | DE

Aslando Kurucusu

Türk Savaş Sporu Kurucu ve Aynı Zamanda Aslando Dövüş Sanatının Kurucusu Olan Mikail Ali ÇETİNER Küçük Yaşlardan Beri İlgi Duyduğu Savaş ve Dövüş Sanatlarını Kendine Düstur Haline Getirerek Türkiye'nin Gururu Olmuştur.

Devamını Oku

Dünya Aslando Federasyonu Kurucusu

Dünya Aslando Federasyonu Kurucusu Mikail Ali ÇETİNER Kurmuş Olduğu Yerli ve Milli Savaş Sporu Aslando İle Dünyaya Yeni Bir Soluk Getirerek Hem Zeka Hem de Güç Gerektiren Bir Sporu Bize Kazandırmıştır.

Devamını Oku

Türk Dövüş Sanatı Kurucusu

Savaş Sporları Eğitmeni Ve Türk Dövüş Sanatı Kurucusu Mikail Ali ÇETİNER Tarafından Geliştirilen Aslando, İçerdiği Teknikler Bakımından Türklerin Zeki, Hoşgörülü Ve Çevik Yapısını Açıkça Ortaya Koymaktadır.

Devamını Oku

Türk Savaş Sporları Eğitmeni

Türk Mücadeleci Yapısını Tamamı İle Ortaya Koyan Aslando Savaş Sanatının Kurucu ve Türk Savaş Sporları Eğitmeni Olan Mikail Ali ÇETİNER İle Tüm Savaş ve Dövüş Sanatları Hakkında Eğitim Alabilirsiniz.

Devamını Oku

Türk Savaş Sporu Kurucusu

Türk Savaş Sporu Kurucusu Mikail Ali ÇETİNER, Dövüş Sporlarına Karşı Küçük Yaşlarda Başlayan İlgisinin Ve Farklı Branşlarda Kazandığı Sayısız Başarının Bir Sonucu Olarak Bizleri Aslando İle Tanıştırdı.

Devamını Oku